Praktické info

ÚSTECKÝ MAJÁLES ODTAJŇUJE HEADLINERY PRO ROK 2025
A POUŠTÍ DO OBĚHU LIMITOVANOU EDICI NEJLEVNĚJŠÍCH VSTUPENEK!

Největší studentský festival v Ústeckém kraji, Ústecký Majáles, s nadšením oznámil hlavní hvězdy, které vystoupí na jejich akci v roce 2025. První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 10. 5. 2025 v letním kině Ústí kapely MIG 21 a WOHNOUT! Fenomenální hudební interprety, kteří rozproudí dav a přinesou do Ústí úžasnou festivalovou atmosféru jubilejně již po desáté, doplní hvězdná Pokáč, Sofian Medj medj a domácí neopomenutelní UDG.

“Nechte se unést naší vášní pro hudbu, sdílejte svou lásku ke kultuře a umění s dalšími nadšenci a pořiďte si vstupenku v rámci limitované edice v první cenové vlně za 450Kč. Vstupenky na příští ročník budou odstupňované ve vlnách. Každá další bude dražší, takže nečekejte ať vám neuteče! Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží. Je to moje nejoblíbenější akce v roce a my se nemůžeme dočkat, až ho budeme sdílet s vámi!” říká jeden z pořadatelů akce Tomáš Staněk a bubeník kapely UDG.

Pro další informace, rozhovory nebo žádosti o akreditace prosím kontaktujte:

Společnost: Ústecký majáles, s.r.o.
Jméno: Anna Freund Lima
Telefon: 725 786 537
E-mail: anicka@prehradyfest.cz
www.usteckymajales.cz

Informace o Ústeckém Majálesu

Ústecký Majáles je největší studentský festival v Ústeckém kraji, který se každoročně těší velké popularitě a účasti tisíců nadšených návštěvníků. Festival nabízí širokou škálu hudebního a kulturního programu, komfortní prostor pro relaxaci, kulturní aktivity a širokou nabídku gastronomických pochoutek. Na majálesu se postaráme o vaše potřeby a zajistíme, abyste si užívali každý okamžik.Je to nezapomenutelná událost, která spojuje všechny generace a přináší do města energii a radost z hudby.

2024 © Ústecký Majáles | 2024 © DEV by KousekDesign.com