Praktické info

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ústecký majáles odtajňuje program plánovaného osmého ročníku a pouští do oběhu první vlnu akčních vstupenek!

Stejně jako minulý rok, line-up Ústeckého Majálesu je nabitý k prasknutí a návštěvníci se tak mohou těšit na sestavu zvučných hudebních jmen. Velký kotel pod pódiem očekáváme při vystoupení kapely Škwor, která slaví úspěchy již mnoho let, stále vylepšuje svou muziku i pódiovou show. Zejména mladší generaci jistě dostane do varu POKÁČ. Jeho vystoupení jsou plná energie a singly na YouTube mají milionová zhlédnutí. Na podzim roku 2022 se chystá vyprodat celou 02 arenu. Majálesovým dnem všechny přítomné vtipně provede zpěvák, moderátor a bohém Jakub Děkan. Festival se bude konat již tradičně v Letním kině Ústí nad Labem 13. května a chybět samozřejmě nebude ani domácí kapela UDG, která předvede nezapomenutelné živé vystoupení.

Kromě vystupujících hudebníků se děti, dospělí a především studenti, mohou těšit na bohatý doprovodný program. Klasický festivalový gastro sortiment, pochoutky z grilu, trdelníky, palačinky či zmrzlinu ke zchlazení, která jistě přijde vhod, doplní klasické výzdoby v podobě květinových čelenek a další aktivity, které podpoří festivalový „look“. Návštěvníci budou moct zavítat také do relaxačních zón partnerů festivalu.

Ústecký Majáles se, jako tradiční studentská oslava jara a mládí, bude konat 13. května 2023 v letním kině v centru Ústí nad Labem. Brány letního kina se otevřou v 12:00.

První vlna 500 vstupenek za akční cenu 390Kč je k dostání na xticket.cz. Pořadatelé doporučují s nákupem dlouho neváhat, další vlna již bude dražší. Děti do 7 let mají vstup zdarma.

Moc se těšíme na všechny vystupující a příchozí fanoušky, studenty, děti i jejich rodiče, a doufáme, že si všichni tu atmosféru pod širým nebem pořádně užijeme a oslavíme příchod jara, jak se patří,“ říká za pořadatele Tomáš Staněk.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2023 © Ústecký Majáles | 2023 © DEV by KousekDesign.com