Novinky

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🙉 Hrabe vám krapet ze zkouškovýho? Hlavu vzhůru, vytancujte stres a pusťte si nějakej novej song od Mirai, Tomáše Kluse nebo UDG. Držte se a na viděnou naživo 14/5 na Ústecký Majá!
👉 youtu.be/Fxi2nFK-OMM
🎫 vstupenky: xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
VíceMéně

4 dnů před
Video image

Komentovat přes Facebook

Všichni vystupující se předvedou na Ústecký Majá, 14. května 2022 v letním kině v centru Ústí nad Labem v plné parádě. Díky neplánované pauze měli možnost skládat, nahrávat a vydávat nové singly. Kluci z UDG zazpívají kromě starých pecek i několik nových písni z dlouho očekávaného alba Přístav. Tomáš Klletos vydal své první popové album Cítím. A pokud jste ještě neměli šanci slyšet na vlastní uši songy z alba Maneki Neko od Mirai, na Ústeckém Majálesu vás to nemine.
🎶 www.usteckymajales.cz/
🎫 xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
VíceMéně

1 týdnem před

Mirai ovládnou po boku Tomáš Kl, UDG, Vojtaano a JAKUB DĚKAN BAN 14/5/2022 Ústecký majáles! Že celý den bude top není pochyb! 🚀
👉 Vstupenky na: xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022Vzhůru do 2022 🚀 Pojďme ten další rok vystřelit až na Měsíc. Bude top 🔥🔥🔥 Bude zas lepší 🙏
Vaši Mirai⭐️
VíceMéně

2 týdnů před
Mirai ovládnou po boku Tomáš Klus, UDG, Vojtaano a JAKUB DĚKAN BAND 14/5/2022  Ústecký majáles! Že celý den bude top není pochyb! 🚀
👉 Vstupenky na: https://xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022

Komentovat přes Facebook

no tak snad to letos vyjde…super program

Po boku Mirai, Vojtaano, UDG, JAKUB DĚKAN BAN vzdá hold studentům a jejich úsilí při studiu svým vystoupením i legendární Tomáš Kl.
14. 5. 2022 Ústecký Majá
🎫 xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
usteckymajales.cz/To je taková radost, když si desku recenzent poslechne a neopisuje furt dokola, že se snažím kázat, když jediné o co mi jde, je u.kázat, že jako jedinec mohu spolu s jinými jedinci do.kázat úplně cokoli ( třeba i natočit popovou desku 😉 ), jen je potřeba si uvědomit pravý stav věcí a sílu společných hodnot, zakládajících se na nenásilí.. Že při tom šlapu na kuří oka, tož co už, tak jsem narost. Písníčkářství vnímám jako životní styl a co prožívám, to zpívám, bez kalkulu a motivací být všemi nekriticky milován; to bych totiž nikdy nemohl dát tu jedinou pravdu, kterou opravdu mám, pravdu o.sobě. To, že se měním je jasné, páč kromě změny tady nic netrvá věčně. Že se mění témata mých písní je proto logické, už neřeším, proč mě nechce Lucka a jak říct Petře, že je konec. Mám děti, rodinu, “jsem občan planety Země” a furt si nejradši dělám srandu sám ze sebe. Děkuju, že to Cítíte a že je pro vás Cítím “pěknej dáreček” 🙌🏻🏳️🎶

musicserver.cz/clanek/67137/tomas-klus-citim/

@jirikucerovsky @jiriburian @honzaseideljan @ulepena @tamara_klusova 💋 @musicserver
VíceMéně

2 týdnů před
Po boku Mirai, Vojtaano, UDG, JAKUB DĚKAN BAND vzdá hold studentům a jejich úsilí při studiu svým vystoupením i legendární Tomáš Klus. 
14. 5. 2022 Ústecký Majáles
🎫 https://xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
☝ https://usteckymajales.cz/

🔝 Právě vyšel Uličník lednový kulturní měsíčník!
Chcete se o Ústecký Majá dočíst více? Nalistujte stranu 32. A chvilku uličníkem listujte, čeká vás uklidňující zvukový doprovod.
🗞 www.ulicnikul.cz/online/
🎫 xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
🥁 www.majalesusti.cz
VíceMéně

3 týdnů před
🔝 Právě vyšel Uličník lednový kulturní měsíčník!
Chcete se o Ústecký Majáles dočíst více? Nalistujte stranu 32. A chvilku uličníkem listujte, čeká vás uklidňující zvukový doprovod.  
🗞 https://www.ulicnikul.cz/online/
🎫 https://xticket.cz/koncert-festival/208-ustecky-majales-2022
🥁 www.majalesusti.cz
Více novinek
2021 © Ústecký Majáles | 2021 © DEV by KousekDesign.com